ftp

naklejki na folii

Produkujemy naklejki na folii samoprzylepnej oraz na papierze samoprzylepnym (etykiety papierowe, vlepki). Nasze nalepki samoprzylepne mogą mieć dowolny nakład, wielkość i kształt. Oczywiście naklejka czy sticker mogą być pełnokolorowe. Skontaktuj się z nami żeby ustalić sposób przygotowanie projektu tak, aby druk naklejek był najefektywniejszy.

Drukujemy naklejki na folii na zamówienie. Drukowanie naklejek odbywa się przy pomocy atramentu odpornego na warunki atmosferyczne takie jak deszcz, śnieg czy wilgoć. Mogą to być naklejki dekoracyjne (np. jako naklejki na ścianę dla dzieci), naklejki na samochód (najczęściej jako naklejki laminowane) czy naklejki na szyby. Wykonujemy także naklejki naklejane od wewnątrz, a czytelne od zewnątrz (lewoczytelne), naklejki na folii odblaskowej (naklejki odblaskowe), naklejki podłogowe (folia+laminat podłogowy) oraz naklejki na folii adhezyjnej i inne. Wydrukowane naklejki możemy zalaminować i wyciąć po obrysie.

Przy wyższych nakładach udzielamy znacznych rabatów.

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej na temat oferty lub ceny:

napisz maila lub zadzwoń: tel. 71 782 73 59.

Zlecenia przyjmujemy wyłącznie przez sklep internetowy lub drogą mailową. Nie ma możliwoœci składania zleceń osobiœcie.

Zlecenia na naklejki na zamówienie przyjmujemy z całej Polski. Dlatego nasza cyfrowa drukarnia wysyła swoje produkty także do największych polskich miast: Warszawa, Poznań, Łódź, Kraków, Wrocław, Lublin, Gdańsk, Bydgoszcz, Lublin, Rzeszów, Katowice, Częstochowa, Kielce, Olsztyn, Białystok.